Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/get-energy.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/get-energy.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/get-energy.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Twój Dyrektor Finansowy - GetEnergy Business Consulting
 

Usługi:

 • ocena sytuacji finansowej firmy
 • analizy finansowe
 • controlling finansowy
 • budżetowanie
 • controlling inwestycyjny (odwołanie do oferty)
 • wycena przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych
 • wsparcie w kontaktach z instytucjami finansowymi
 • wdrażanie procesów zarządzania ryzykiem walutowym
 • przegląd systemów IT w obszarze finansowo-księgowym

Usługa szczególnie polecana małym i średnim firm, które dostrzegają konieczność podniesienia wyników finansowych, usprawnienia procesów biznesowych bez tworzenia kosztownego etatu dyrektora finansowego (CFO).


Usługa Twój Dyrektor Finansowy to doskonała alternatywa dla zatrudnienia na stałe menadżera i zobowiązania do płacenia wysokiej pensji.


Proponujemy dwa warianty współpracy w ramach usługi Twój Dyrektor Finansowy :

 • Opłata ryczałtowa za ocenę sytuacji przedsiębiorstwa i wdrożenie konkretnych rozwiązań. Jest to propozycja skierowana głownie do nowych klientów (pierwsze miesiące).
 • Comiesięczna opłata abonamentowa – w ramach uzgodnionej stawki oraz ilości godzin gwarantujemy pomoc w nadzorze i zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa. Wersja ta dedykowana jest klientom z wdrożonym oraz ustabilizowanym systemem controllingu i raportowania, oczekujących wskazówek na temat dalszych zmian strategicznych, a także bieżącego nadzoru nad finansami przedsiębiorstwa.
Ocena sytuacji finansowej firmy
działania obejmujące szczegółowy przegląd sprawozdań finansowych oraz głównych procesów finansowych i operacyjnych firmy. Na ich podstawie rekomendowane są konkretne rozwiązania ukierunkowane na poprawę kondycji finansowej i trwały wzrost wartości przedsiębiorstwa.
Analizy finansowe
sporządzane w odpowiedzi na bieżące lub systemowe potrzeby przedsiębiorstwa. Wspierają Zarząd w procesie podejmowania właściwych decyzji strategicznych.
Controlling finansowy
wdrożenie od podstaw jak i rozwój funkcjonującego systemu controllingu. Controlling to inwestycja w wyższą świadomość operacyjna i strategiczną! Wspiera podział odpowiedzialności w przedsiębiorstwie (ład organizacyjny), przekazuje informację na temat osiąganej rentowności na poszczególnych produktach i usługach, poprzez wdrożony system cyklicznych raportów pozwala władzom firmy na bieżąco reagować na zmiany w otoczeniu biznesowym przedsiębiorstwa.
Budżetowanie
wdrożenie od podstaw jak i rozwój funkcjonujących procesów budżetowania i raportów wykonania budżetu. Następnie nadzór nad procesem.
Controlling inwestycyjny
Wycena przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych
w oparciu o nowoczesne metody wyceny, korzystając z bogatych doświadczeń wspieramy decyzje strategiczne. Ponadto proponujemy nadzór nad wdrażaniem systemu zarządzania wartością firmy (VBM – Value Based Management), wspierającego wzrost wartości przedsiębiorstwa.
Wsparcie w kontaktach z instytucjami finansowymi
pomoc w pozyskaniu finansowania zewnętrznego lub restrukturyzacji obecnego finansowania w zależności od potrzeb.
Wdrażanie procesów zarządzania ryzykiem walutowym
przegląd schematu powstawania pozycji walutowych netto, wsparcie w wypracowaniu polityki zabezpieczeń ryzyka walutowego, pomoc w zawieraniu transakcji zabezpieczających pozycję walutową.
Przegląd systemów IT w obszarze finansowo-księgowym
ocena efektywności funkcjonującego systemu i procesów raportowania menadżerskiego. Oceniamy dopasowanie rozwiązań do bieżących i przyszłych potrzeb przedsiębiorstwa. Sugerowane zmiany w tym zakresie muszą się zwrócić! - mają wspiera.
Optymalizację i organizację procesów operacyjnych, osiąganie wyższej rentowności przedsiębiorstwa

Zapraszamy do kontaktu wszystkie średnie i duże przedsiębiorstwa, potrzebujące wsparcia w podjęciu odpowiedniej decyzji inwestycyjnej, pomocy w realizacji inwestycji jak również potrzebujące wdrożenia i rozwoju procesów Controllingu Inwestycji.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

lub zadzwoń
+48 697 051 598

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest Get Energy Business Consulting Krzysztof Dubiel z siedzibą ul. Woziwody 38 , 02-908 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.