Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/get-energy.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/get-energy.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/get-energy.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Controlling Inwestycji - GetEnergy Business Consulting
 

Usługi:

  • ocena projektu inwestycyjnego
  • wdrożenie controllingu inwestycji
  • wsparcie w zarządzaniu projektem inwestycyjnym

Usługa szczególnie polecana średnim i dużym przedsiębiorstwom, dostrzegającym potrzebę podniesienia skuteczności procesów planowania, realizacji i monitorowania projektów inwestycyjnych.

  • Czy zastanawiałeś się jak uniknąć powtarzających się błędów w realizacji projektów inwestycyjnych?
  • Co mógłbyś zrobić, aby lepiej planować, zarządzać realizacją, odpowiednio monitorować projekty inwestycyjne?
  • Jak w skuteczny sposób ograniczyć przypadki „gaszenia pożarów” na inwestycjach?

Odpowiedzią na te i podobne pytania jest wdrożenie rozwiązań Controllingu Inwestycji.


Usługa Controlling Inwestycji dedykowana jest dla firm chcących wspierać właściwe decyzje inwestycyjne, skutecznie realizować i monitorować strategiczne inicjatywy wzrostu przedsiębiorstwa.


  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy w obszarze kontrolingu inwestycji i inwestycji. Zarządzaliśmy wielomiliardowymi budżetami inwestycyjnymi, nadzorowaliśmy realizację małych, średnich i dużych projektów inwestycyjnych w różnych branżach.
  • Kompetencje czerpiemy nie tylko z doświadczenia, ale również z wiedzy popartej odpowiednimi szkoleniami i certyfikatami w zakresie prowadzenia inwestycji i oceny inwestycji (Project Management Professional – PMP, Chartered Financial Analyst – CFA).
 
Ocena projektu inwestycyjnego
wykorzystanie nowoczesnych metod planowania inwestycji i modelowania finansowego projektu inwestycyjnego. Podejmowaną decyzję inwestycyjną wspierają m.in. analiza ryzyk projektu, analiza wrażliwości projektu i ocena różnych scenariuszy inwestycji.
Wdrożenie controllingu inwestycji
wspiera funkcjonujące procesy planowania, realizacji i monitorowania portfela inwestycji. Nowoczesne rozwiązania procesowe i raportowe umożliwiają generowanie korzyści finansowych i skuteczne realizowanie strategii wzrostu przedsiębiorstwa.
Wsparcie w zarządzaniu projektem inwestycyjnym
może dotyczyć wszystkich faz realizacji inwestycji (planowanie, realizacja, monitoring). Mamy doświadczenie również w prowadzeniu „trudnych inwestycji” – w fazie sporu prawnego z Wykonawcą inwestycji, wymagających restrukturyzacji na poziomie prawnym, technicznym i finansowym.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie średnie i duże przedsiębiorstwa, potrzebujące wsparcia w podjęciu odpowiedniej decyzji inwestycyjnej, pomocy w realizacji inwestycji jak również potrzebujące wdrożenia i rozwoju procesów Controllingu Inwestycji.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

lub zadzwoń
+48 697 051 598

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest Get Energy Business Consulting Krzysztof Dubiel z siedzibą ul. Woziwody 38 , 02-908 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.